מוזס יהודה ונח 13, תל-אביב

0732-0732-55

מימון לעסק שלך

הפוך את חלום הצמיחה של העסק שלך למציאות בעזרת תנאי המימון הייחודיים שלנו

 

ריבית שקלית קבועה

ללא שיעבודים

מחוץ לאובליגו הבנקאי

אשראי עד מיליון ש"ח

איך זה עובד?

  • אנו מפגישים בין לווים ומלווים. הלווים הם בעלי עסקים קטנים ובינוניים, בעלי וותק של שנתיים לפחות, המעוניינים לקבל הלוואה על מנת להרחיב ולפתח את העסק שלהם, והמלווים הם אנשים פרטיים או עסקים המעוניינים לתת הלוואות לעסקים על מנת לקבל את כל הריבית על ההלוואה.
  • המערכת האוטומטית שלנו מרכיבה כל הלוואה מעשרות עד מאות הלוואות קטנות שניתנו על ידי לווים רבים, בתהליך הלוואה פשוט ומהיר, שאינו דורש מפגש בין הלווים למלווים.
  • המעקב אחר ההלוואה מתבצע באמצעות מערכת BTB, מערכת חכמה וידידותית למשתמש, המאפשרת לראות את כל המידע הנחוץ בנוגע להלוואה שלכם – סכום הקרן המקורי, סכום ההלוואה שנותר, מועדי פירעון עתידיים ועוד.
  • אנחנו משלבים בין טכנולוגיה ואנליסטים מקצועיים לעשות בדיוק את זה, בלי מתווכים, בלי סניפים ובלי מאות עובדים – וכולם מרוויחים!

 


אנחנו כאן כדי לעזור לך לצמוח

רישום מהיר, צ'אט באתר או בפייסבוק, הדרכה טלפונית עם נציג, אנליסט מקצועי המלווה אותך לאורך כל התהליך והחלטה תוך 3 ימי עסקים מקבלת כל המסמכים.

תן לנו ללוות ולהדריך אותך עד לקבלת ההלוואה ופנה לעצמך זמן נוסף לניהול העסק שלך. 

כי כשהעסק שלך מצליח – כולנו מרוויחים. 

למה דווקא

הלוואות גדולות בפריסה נוחה
ב-BTB ניתן לקבל הלוואות של עד 1,000,000 ₪ לתקופה של 4-6 שנים. כך, העסק שלכם מקבל את כל המימון אותו הוא צריך, ואתם נהנים מהחזרים קטנים בפריסה נוחה
ללא שיעבודים
על מנת לקחת הלוואה מ-BTB אין צורך לשעבד דבר. אנחנו יודעים שהבנקים דורשים לשעבד נכסים כתנאי להלוואה – אך אנחנו כאן כדי לסייע לכם ולא להקשות.
בדיקה מהירה
ההלוואות ב-BTB מאושרות תוך 3 ימי עסקים בממוצע מקבלת כל המסמכים. ב-BTB אין צורך בתוכנית עסקית בכדי להגיש בקשה להלוואה!
פירעון מוקדם ללא עלות
ההלוואות ב-BTB ניתנות לתקופות ארוכות, אך זה לא אומר שאתם לא יכולים לפרוע את ההלוואה מתי שבא לכם. ב-BTB אתם רשאים לעשות זאת - ללא קנסות או עמלות
מחוץ לאובליגו הבנקאי
ההלוואות דרך BTB הן מחוץ לאובליגו הבנקאי, כך שמסגרת האשראי שלכם לא מושפעת כלל. ההלוואות מועברות כהלוואת בעלים לחשבון העסק או ישירות לתאגיד, לבחירתכם.
ריבית שקלית קבועה
הריביות דרך BTB הן בגובה 5%-8% לשנה – ללא פריים, הצמדות והפתעות. עמלת ניהול הלוואה מתווספת לסכום ההלוואה הכולל כך שהעסק שלכם יקבל את כל המימון אותו הוא צריך

סה"כ הלוואות שניתנו (ש"ח)

ריבית ממוצעת על ההלוואות (אחוז)

מי אנחנו

מייסדי הפלטפורמה הם עו"ד שלומי תורג'מן ואלון כץ, המכהנים גם כמנכ"לים. בדירקטוריון החברה מכהנים פרופ' עדי אייל (יו"ר הדירקטוריון), ד"ר יעל בנימיני, אלי קדוש ודני כרוסט – הנמנים עם מיטב המומחים הכלכליים בישראל. לחברה כ-20 עובדים


מחשבון הלוואה

₪100,000     ₪1,000,000
4 שנה     6 שנים
ההחזר החודשי שלך
סה"כ הלוואה:
Loading

"תהליך ההלוואה היה פשוט, והתנאים שאושרו לי היו הרבה יותר טובים מאלה שהבנק הציע"

– יוני בן סימון, בעלים של חברה המייבאת צמיגים למשאיות, לקח הלוואה של 600,000 ש"ח כדי להגדיל את מחסן הסחורה שלו, פעולה שאפשרה לו יבוא של כמויות גדולות יותר במחירים נמוכים יותר


יש לך שאלות? לנו יש תשובות!

בעלי עסקים, עוסקים מורשים, חברות בע"מ ושותפויות הפועלים שנתיים לפחות, המבקשים הלוואות בסכומים גבוהים (100,000 – 1,000,000 ₪) לתקופות בינוניות (4-6 שנים). הלווים שלנו הם לווים נורמטיביים שעברו את כל הבדיקות שפורטו לעיל, המעוניינים לקבל את ההלוואה בתנאים טובים מהתנאים שהיו מקבלים בבנקים או ממקורות אחרים.

הליך קבלת ההלוואה הינו מהיר, פשוט וללא שיעבודים. פשוט שולחים את הטפסים הדרושים (המפורטים במדריך ללווה כאן) בדרך הנוחה לכם (גם בוואטסאפ!) ואנליסט מקצועי ילווה אתכם עד לקבלת ההלוואה.

הלווה משלם את ההלוואה לפי לוח סילוקין קבוע וידוע מראש על פי שיטת שפיצר. במעמד מתן ההלוואה הלווה מפקיד בידי BTB שיקים לכל תקופת ההלוואה, והשיק הראשון מופקד כבר בחודש העוקב הראשון לאחר מתן ההלוואה. כך, כל חודש מופקד שיק הכולל קרן + ריבית עבור המשקיעים. ניתן גם לפרוע את ההלוואה בכל עת, בהודעה מוקדמת של 30 ימים. 

לא. כל המפקידים נכנסים לפול הלוואות חדשות וקיימות (במצב בו מפקיד אחר מכר את תיק ההלוואות שלו. חשוב לציין שתיק קיים שנמכר הינו ללא בעיית אשראי מתמשכת שכן לא ניתן למכור הלוואות עם בעיית אשראי מתמשכת) . הפעולות מתבצעות באופן אוטומטי על פי האלגוריתם של המערכת. 

ההלוואות ניתנות לתקופות של 4-6 שנים. 

אנו לא מדרגים. אנו מאמינים שיש לתת הלוואות רק למי שאנחנו חושבים שיחזיר את ההלוואה. לטעמנו, אין שום הגיון לתת הלוואה ללווה בדירוג C שיהיה מוכן לשלם ריבית של 14 אחוזים אך ייכשל מלשלם את ההלוואה במהלך הדרך. אנחנו, כמו המשקיעים שלנו, רוצים שההלוואות ישולמו. לכן, האנליסטים שלנו בודקים את הלווים ואת הערבים וקובעים את גובה הריבית ביחס לפרמטרים רבים אך מוגדרים, ובהם: גודל העסק שבבעלותו, וותק, הנכסים של העסק ושל בעל העסק, הנכסים של הערב ועוד. אנו לא מאשרים לווים אשר איננו חושבים שיוכלו להחזיר את ההלוואה וזהו העיקרון החשוב ביותר. עקרון חשוב נוסף המנחה את פעילות האנליסטים הוא נורמטיביות הלווה, כלומר, אדם שלא רק שיהיה באפשרותו לשלם את החזר ההלוואה אלא גם שיהיה חשוב לו לעמוד בהתחייבויותיו ולשלם – ועבור כך יש לנו מערכות והליך בדיקה ייעודי. 

 כיום, בעלי עסקים לא מצליחים לגייס מהבנקים הלוואות בסכומים משמעותיים לצורך צמיחה למרות הפעילות החיובית והנתונים החיוביים. הבנקים דורשים שעבודים (פיקדון ני"ע, נכס, רכב חדש) כנגד הלוואה, וגם במקרה בו הלווה מספק שעבוד – ההלוואה ניתנת לרוב בשיעור של עד 60% משווי השעבוד. בכך דנים הבנקים את בעלי העסקים הקטנים לצמיחה מוגבלת בעוד אנו סבורים שהבנקים פשוט לא חושבים נכון. אנו מאתרים בעלי עסקים שהם לווים טובים ומאפשרים להם הלוואות הוגנות מחוץ לאובליגו הבנקאי. קרנות המדינה בוודאי לא עדיפות משום שלצד התהליך הארוך והכנת התכנית העסקית היקרה, מתבקש כל בעל עסק להותיר כפיקדון 25 אחוזים מסכום ההלוואה שאושרה. בסכום זה בעל העסק לא יכול לעשות שימוש למרות שהוא משלם גם עליו החזר של קרן + ריבית. 

בעל עסק ידרש להעביר מידע מלא עבור כל העסקים ברשותו, הכולל: דוחות מאזן, דוח רווח והפסד שנתיים אחורה + דוח מבוקר אחרון, מאזן בוחן לשנה הנוכחית, דוחות מע"מ לשנה האחרונה, ומידע שיאפשר היכרות עם הלווה. 

חוקי לחלוטין. ביום 1.2.18 נכנס לתוקף החוק להסדרת הלוואות P2P, או בשמו הרשמי – תיקון מס´ 4 לחוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (שירותים פיננסיים מוסדרים), התשע"ז-2017. נציין, כי BTB הייתה מיוזמי החוק ופעילה מאוד בהליך החקיקה. הרגולטור האחראי על פעילות הפלטפורמות היא רשות שוק ההון. 

כל הזכויות שמורות ל-בי.טי.בי מקשרים הלוואות בישראל בע"מ 2018